منو
سبد خرید

کیبورد

کیبورد باسیم گیمینگ کینگ استار مدل KB155G کیبورد باسیم گیمینگ کینگ استار مدل KB155G
به‌زودی
تولید کننده: کینگ استار مدل: KB155G
کیبورد باسیم گیمینگ کینگ استار (Kingstar) مدل KB155Gکیبوردها یکی از پرکاربردترین لوازم جانبی کامپیوتر هستند که برای فعالیت‌های نوشتاری و ارسال انواع فرمان‌ در رایانه مورد استفاده قرار می‌گیرند. امروزه کیبوردهای گیمینگ از اهمیت بیشتری برای گیمرها برخوردار است. کمپانی کینگ استار نیز در راستای جلب ..
0 تومان
کیبورد گیمینگ کمبو کینگ استار مدل KBM255G کیبورد گیمینگ کمبو کینگ استار مدل KBM255G
به‌زودی
تولید کننده: کینگ استار مدل: KBM255G
کیبورد گیمینگ کمبو کینگ استار (Kingstar) مدل KBM255Gماوس و کیبورد را می‌توانیم جز پرکاربردترین لوازم جانبی کامپیوتر بنامیم که برای ورود اطلاعات و ارسال فرمان‌ها به رایانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. ماوس‌ها و کیبوردها در طراحی‌های مختلفی طراحی و تولید می‌شوند که با توجه به نوع استفاده و میزان بود..
0 تومان
کیبورد گیمینگ کمبو کینگ استار مدل KBM285G کیبورد گیمینگ کمبو کینگ استار مدل KBM285G
به‌زودی
تولید کننده: کینگ استار مدل: KBM285G
کیبورد گیمینگ کمبو کینگ استار (Kingstar) مدل KBM285Gماوس و کیبورد را می‌توانیم جز پرکاربردترین لوازم جانبی کامپیوتر بنامیم که برای ورود اطلاعات و ارسال فرمان‌ها به رایانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. ماوس‌ها و کیبوردها در طراحی‌های مختلفی طراحی و تولید می‌شوند که با توجه به نوع استفاده و میزان بود..
0 تومان
کیبورد گیمینگ کینگ استار مدل KB172G کیبورد گیمینگ کینگ استار مدل KB172G
به‌زودی
تولید کننده: کینگ استار مدل: KB172G
کیبورد گیمینگ کینگ استار مدل KB172Gکیبورد مدل KB172G یک محصول با کیفیت از کمپانی کینگ استار است که با نورپردازی زیبای خود توجه هر کاربری را به خود جلب می‌کند. نورپردازی کیبورد سه رنگ به صورت ثابت در کناره‌های کلیدها است و قابل تغییر به صورت اتوماتیک می‌باشد. این محصول دارای 104 کلید اصلی و 3 کلی..
0 تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)