منو
سبد خرید

اسپیکر بلوتوثی سامسونگ مدل Sound Tower MX-T70

اسپیکر بلوتوثی سامسونگ مدل Sound Tower MX-T70
اسپیکر بلوتوثی سامسونگ مدل Sound Tower MX-T70
اسپیکر بلوتوثی سامسونگ مدل Sound Tower MX-T70
اسپیکر بلوتوثی سامسونگ مدل Sound Tower MX-T70
اسپیکر بلوتوثی سامسونگ مدل Sound Tower MX-T70
اسپیکر بلوتوثی سامسونگ مدل Sound Tower MX-T70
اسپیکر بلوتوثی سامسونگ مدل Sound Tower MX-T70
اسپیکر بلوتوثی سامسونگ مدل Sound Tower MX-T70
اسپیکر بلوتوثی سامسونگ مدل Sound Tower MX-T70
اسپیکر بلوتوثی سامسونگ مدل Sound Tower MX-T70
اسپیکر بلوتوثی سامسونگ مدل Sound Tower MX-T70
اسپیکر بلوتوثی سامسونگ مدل Sound Tower MX-T70
اسپیکر بلوتوثی سامسونگ مدل Sound Tower MX-T70
  • موجودی: در انبار
  • کد محصول: Tower MX-T70
  • نوع اتصال: بی سیم و با سیم
  • رابط: جک 3.5 میلیمتری صدا، پورت USB، بلوتوث
  • ویژگی‌های خاص: دارای توان 1500 واتی، صدای دو جهته، دارای ووفر 10 اینچی داخلی، امکان اتصال همزمان به دو گوشی هوشمند، مجهز به حالت کارائوکه (امکان اتصال دو میکروفون)، مقاوم در برابر پاشش آب، دارای قابلیت Bass Booster، همگام سازی چراغ های LED داخلی با موسیقی
20,300,000 تومان

گزینه‌های در دسترس

ارسال به سراسر کشور
ارسال به سراسر کشور

ارسال از طریق تیپاکس، پست و پیک

ضمانت اصل بودن کالا
ضمانت اصل بودن کالا

پک اورجینال و نسخه گلوبال

هفت روز ضمانت بازگشت کالا
هفت روز ضمانت بازگشت کالا

با خیال آسوده خرید نمایید

پرداخت آنلاین با کارت بانکی
پرداخت آنلاین با کارت بانکی

قابل پرداخت با کارت های عضو شتاب

اسپیکر ایستاده قدرتمند سامسونگ | Samsung MX-T70

 

Samsung MX-T70
اسپیکر ایستاده قدرتمند سامسونگ

 

اسپیکر ایستاده قدرتمند و حرفه‌ای Samsung MX-T70 ، یک سیستم صوتی وایرلس مولتی مدیا با قابلیت های فراوان می باشد. این دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پیشرفته سامسونگ می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند انتخابی مناسب در میان محصولات هم رده خود باشد.

 

 

ویژگی ها

قدرت صوتی بالا 

MX-T70 بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم و قابل حمل است که  به لطف پانل بالایی مقاوم در برابر پاشش، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند در داخل یا خارج قرار گیرد. هر جا که آن را قرار دهید، طراحی صدای دو جهته کار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند تا فضا را با موسیقی مورد علاقه خود پر کنید. قدرت صوتی 1500 وات، از طریق توییتر 1 اینچی، درایورهای میانی ووفر 5.25 اینچ و ساب ووفر 10 اینچی برای بیس عمیق ایجاد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. اسپیکرهای دو جهته با طراحی منحصر به فرد، هر فضایی را با 1500 وات صدای پرقدرت پر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند. اگر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خواهید سطح پایین را بیشتر کنید  فقط دکمه Bass Boost را فشار دهید. MX- T70 با داشتن ویژگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مهمانی مانند چراغ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های LED داخل ، حالت کارائوکه و امکان گسترش تنظیمات خود با Group Play ، در دسترس است.

 

چراغ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مهمانی LED

چراغ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های LED داخلی Samsung MX-T70 را می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان با ریتم موسیقی به صورت نبض تنظیم کرد و دارای سه حالت نورانی مهمانی، محیط و رقص می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد.

 

حالت کارائوکه

با اسپیکرهای دوجهته سامسونگ Samsung MX-T70 حداکثر دو میکروفون را به ورودی میکروفون متصل کنید تا به مهمانان اجازه دهید به صورت انفرادی یا به صورت مشترک آواز بخوانند.

 

بازی گروهی

MX-T70 می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند به چندین دستگاه صوتی Giga Party متصل شود تا تجربه صدای شما را گسترش دهد. این برنامه برای هر دو دستگاه Android و iOS در دسترس است، به شما امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد LED های داخلی، جلوه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های صوتی و تنظیمات EQ را تنظیم کنید.

 

اتصال چندگانه بلوتوث

با متصل کردن دو دستگاه تلفن همراه با Samsung MX-T70، لیست پخش خود را گسترش دهید. همچنین دو عدد پورت USB نوع A که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند برای پخش موسیقی استفاده شود به همراه ورودی صوتی 3.5 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری برای پخش موسیقی از دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های سیمی وجود دارد. اگر به صدای بزرگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تری احتیاج دارید، با اتصال چندین دستگاه Sound Tower سامسونگ، کل اتاق را پر کنید تا تجربه صوتی جذاب‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تری داشته باشید.

 

ویژگی اسپیکر سامسونگ 

با اسپیکرهای قدرتمند سامسونگ که صدای همه جهته را ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهند، خروجی فوق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌العاده پویا را ایجاد کنید. Samsung MX-T70 با ملودی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های قدرتمند، به لطف طراحی همه کاره منحصر به فرد از Giga Party Audio، فضای زیادی را پر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. با ووفر داخلی سیستم صوتی این دستگاه، صدای عمیق و شدیدتری را احساس کنید. مهمانی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های پر جنب و جوش را با ویژگی Bass Booster فعال کنید که فقط با یک فشار ساده یک دکمه فعال می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. با یک باس عمیق و قدرتمند از موسیقی مورد علاقه شما، فضا پر خواهد شد. از فضای مهمانی با ویژگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مختلف تنظیم نور لذت ببرید و متناسب با آهنگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مختلف آن را تنظیم کنید. با برنامه اختصاصی دستگاه تلفن همراه خود، به راحتی حالت روشنایی را در اسپیکرهای Samsung  تنظیم کنید. 

 

طراحی اسپیکر سامسونگ 

برخی از اسپیکرها صوتی با کیفیت واقعی تولید می کنند، هم تراز با آنچه آهنگساز در نظر گرفته است. این در حالی است که برخی از اسپیکرها، بیشتر سرگرم کننده و برای مهمانی هستند. در چند سال اخیر انتخاب اسپیکرهای مهمانی از سونی، ال جی و دیگران عرضه شده است. سامسونگ نیز با دو اسپیکر Sound Tower خود وارد صحنه شده است. MX-T70 مناسب مهمانی است. این یک طراحی مثلثی با اسپیکر در دو طرف است که برای پرکردن صدای دو طرفه اتاق به همراه یک ووفر در مرکز واحد ارائه شده است. در قسمت بالا، سطح لاستیکی قرار دارد که کنترل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بزرگ و یک صفحه نمایش LED کوچک را یکپارچه کرده است. 
نکته خوب در مورد بافت لاستیکی این است که MX-T70 را در برابر رطوبت و آب مقاوم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند، که برای نگه-داشتن آن در کنار استخر مناسب است. MX-T70 همچنین از شیار بالایی برای قرار دادن یک تلفن هوشمند یا تبلت بهره می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌برد. پوششی تمیز، اتصال بلوتوث و سایر دکمه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را در پشت و درگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های USB و اتصالات میکروفون کارائوکه را پنهان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.
اسپیکرهای سامسونگ مدل MX-T70 دارای تقریباً 3 فوت قد و وزن حدود 30 کیلوگرم است که دو دسته در عقب دارد. داشتن یک جفت چرخ انتقال بلندگو از یک اتاق به اتاق دیگر را بسیار آسان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. توجه داشته باشید که کابل برق کوتاه است و این موضوع MX-T70 را محدود می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند که در نزدیکی منبع تغذیه باشد.

اتصالات
AUX
USBپخش فلش مموری
بلوتوث
نوع اتصالبی سیم- باسیم
سایرقابلیت ها
دکمه های لمسی
سیستم کارائوکه
قابلیت اتصال چند اسپیکر با هم
نورپردازی
مشخصات فنی
توییتر5 عدد
حداکثر توان خروجی1500 وات
ووفر1 عدد 10 اینچ
مشخصات محصول
تعداد اجزاء اسپیکر1 عدد
سازندهکره جنوبی / آمریکا
نوعاسپیکر ایستاده مولتی مدیا
وضعیت آمپلی فایراکتیو
کانالاستریو
مشخصات ظاهری
ابعاد اسپیکر462x884x455 میلی متر
ابعاد ساب ووفر2 عدد ووفر 3.5 اینچ-
اقلام داخل جعبهدفترچه راهنما، ریموت کنترل، باتری ریموت کنترل، کابل برق
ضد آب
میزان مقاومت در برابر آبمقاوم در برابر پاشش آب
وزن اسپیکر26.4 کیلوگرم
باتری
منبع تغذیهآداپتور برق
ورودی برقآداپتور
نظر بدهید
توجه: HTML ترجمه نمی‌شود!
بد خوب
کد امنیتی